Dobre reklamowanie swojej witryny www
Zbudowanie witryny internetowej to zaledwie początek naszych wydatków związanych z reklamą naszych produktów w Internecie. Właściwe koszty dopiero czają się za rogiem i są powiązane z dotarciem do jak najszczerszej liczby kupujących. Bez tego nasza witryna www jest właściwie bezużyteczna i nie powinniśmy spodziewać się nowych kupujących. Przynajmniej z tego kanału sprzedaży produktów.

Jasne, iż witryny www można traktować jako rozszerzenie oferty, na którą kupujący natrafia z plakatu lub radia. Natomiast takie podejście do sprawy jest bardzo błędne. Największy potencjał nowych kontrahentów jest w Internecie. To poprzez wyszukiwarkę Google, możemy prezentować naszą ofertę milionom potencjalnym klientów. Dzięki promocji w Internecie nasza strona www jest na wyciągnięcie ręki dla nich 24 godziny na dobę. To oni określają, kiedy mają ochotę się z nią zapoznać. Poprzez to chętniej z niej korzystają. Nie jesteśmy natarczywi. To oni sami wyświetlają interesujące ich strony internetowe, a później dokonują wyboru korzystnej dla nich oferty. Również badania potwierdzają, iż największy ruch w sklepach internetowych jest w porach wieczornych oraz w wolne dni od pracy. Nie ma w tym nic dziwnego, właśnie wtedy mamy wolny czas.

Toteż tak ważnym aspektem jest właściwe reklamowanie witryny internetowej w Google. Czy jesteśmy w stanie to zrobić we własnym zakresie, a jeśli nie to ile będzie trzeba za to zapłacić? Naturalnie, iż wszystko jesteśmy w stanie samemu wykonać. Ale efekt, może być już nie taki jak trzeba. Niekoniecznie zbliżony do tego jaki oczekujemy. Najlepiej to powierzyć firmie, która się na tym zna. Miesięczna opłata to rząd od 340 w górę.
Dobre reklamowanie swojej witryny www
Menu

Our Gallery